Schola Efrém

Schola Efrém vznikla před léty ze členů skupiny Hrozen, k nimž se přidali další lidé. Část členů scholy Efrém tvoří rovněž základ doprovodné skupiny doprovázející Katolické charismatické konference – tzv. Chapelu.

Schola Efrém doprovází ve frýdecké farnosti nedělní mše sv. pro rodiny s dětmi vždy třetí neděli v měsíci. Kromě toho se podílí na večerech chval, které ve Frýdku-Místku připravujeme ve spolupráci s bratry a sestrami i z dalších křesťanských církví (viz www.vecerychval.cz). Scházíme se před mší sv. třetí neděli v měsíci. Jsme otevření tomu, kdyby se někdo chtěl k nám přidat.

Naším cílem při spolupráci na slavení mše sv. je co nejlepší podpora společného zpěvu všech přítomných při společném slavení liturgie. Proto také vždy promítáme texty a snažíme se zapojit všechny přítomné do společného zpěvu.

Kontakty:

Miroslav Přikryl